teisipäev, aprill 17, 2007

Lugemiseks

Nüüd siis jälle Eesti keeles. Siin on mõned raamatud mida ma tõesti julgen sooviatada. Ükski raamat ei saa Tõe suhtes ületada Piiblit, seega peaks meeles pidama lugeda alati ettevaatlikkusega ja järele kontrollima. Sellegi poolest on kirjutatud palju häid raamaruid, mida sa ikka ja jälle tahaks kätte võtta ja mis on ülestõstvad, mõtlemapanevad või lihtsalt raputavad sind Sind läbi, kuid seda heas mõttes.

Armastuse saladus Josh McDowell

Autor jagab mitmeid nõuandeid kuidas abielu ja armastust hoida, süstib lugejasse usku, et see tõesti on jääv! Hea, mõnus ja lootust andev lugemine.Suhtlemine, seks ja raha
Edwin Louis Cole

Minu arvates üks tõsiselt hea raamat, pealkiri võiks küll pisut tagasihoidlikum olla. Annab edasi Cole mõtteid ja arusaame Piibellikust vaadetest, mis on mehelik, naiselik, abielu lepingust, raha käsitsemisest ja naisega suhtlemisest. Meestele mõeldud.


Jeesus-friigid De Talk Martrite Hääl
Südamesse ja hinge süvistav. Räägib märtritest, inimestest kes otsustasid tõeliselt Jeesusele elada. Südant raputav. Kahtlen, kas oled pärast selle raamatu lugemist sama. Suurepärane raamat. Sisus leidub vägivaldseid ja veriseid kirjeldusi.


posted by Hedi @ 9:50 PM   0 comments